Одяг і білизна

 

В ЮТЦ "РТМ" представлений одяг на будь-який смак та стиль - від зручного одягу до ексклюзивних і ділових костюмів, верхній одяг і навіть вишукану білизну.

Також є можливість ознайомитись з асортиментом продукції на сайтах магазинів та придбати в ЮТЦ “РТМ” або замовити онлайн.

 

 

LadyLike- мережа магазинів ділового жіночого одягу від виробника. Виробництво, пошиття та продаж класичного одягу. Блузи, штани, сукні, сарафани, спідниці, жилетки, капрі та шорти, жакети. А тепер уже й різноманітні футболки, піжами, спортивні костюми. Купити офісний одяг ви можете як на сайті, так і в ЮТЦ “РТМ”. Найкраще співвідношення ціни та якості. Діловий жіночий одяг це Леді Лайк.

Сайт: https://ladylike.ua/

 

 

Бренд Robika працює на українському ринку 22 роки. З перших днів роботи було поставлено завдання випуску високоякісного одягу. Кожен етап виробництва - розробка, тестування посадки виробу, стійкості кольору - відстежується з великою увагою з метою надати виробу неповторності.

Широка лінійка розмірів (включно з XL), постійне оновлення асортименту, індивідуальна політика роботи з оптовими клієнтами та гнучка система знижок для постійних покупців.

Сайт: https://robika.com.ua/

 

 

«Чарівна пані» - магазин вишуканої білизни. Спокусливі та комфортні бюстгальтери, труси, комбінації, пеньюари, боді, купальники, корегуюча білизна та багато іншого. Великий вибір білизни різних розмірів, а особливо для “пишних” красунь.

Відчуйте себе чарівною та привабливою, і це обов'язково помітять оточуючі!

Сайт: https://charivnapani.com.ua/